زندگی یک رویداد است و هر رویداد یک زندگی‌، پس از آن لذت ببریم

Life is an event, and every event is a life, so enjoy it

درباره بنتا

از سرسبزی، رشد و امید به نهال رسیدیم، و از نهال به بنتا (بنتا از نام های قدیمی به معنای نهال است)

مجموعه بنتا با نام حقوقی گروه ارتباط گستران بنتا، از آذر ماه سال ۱۳۸۹ در حوزه خدمات نوآورانه به کسب‌وکارها فعالیت خود را آغاز کرد.

با گذشت ۵ سال و با توجه به توسعۀ اکوسیستم استارتاپی در ایران، بنتا در راستای مسئولیت اجتماعی‌اش، برگزاری رویدادهای کارآفرینی را به صورت سالانه و غیرانتفاعی، در دستور کار خود قرار داد.

شناخت بیشترنسبت به اهمیت رویداد وظرفیت‌های آن از یک سو و دریافت بازخورد مثبت از مخاطبان رویدادها از سوی دیگرموجب شد که « گروه ارتباط گستران بنتا» از سال ۱۳۹۷ با تمرکز بر «طراحی و برگزاری رویداد» فعالیت خود را به صورت تخصصی در این صنعت تعریف کند.

اهداف و ارزش‌ها

انتقال پیام اصلی رویداد به مخاطب، ایجاد ارتباط موثر و لذت‌بردن از زمان حضور در رویداد سه هدف اصلی بنتا هستند. ایجاد تعادل میان این سه شاهراه، تخصصِ مجموعۀ «ارتباط گستران بنتا» را می‌سازد.

از آنجا که جان‌مایۀ یک رویداد از ایجاد حس خوب در مخاطبین آن نشات می‌گیرد، بنتا «خلق تجربۀ اثربخش توسط رویداد» را ارزش محوری خود قرار داده است.

این باور ماست که هر زندگی یک رویداد است و هر رویداد یک زندگی

چشم‌انداز و ماموریت‌ها

زندگی بشر برمبنای گفت و گو، ارتباطات و ایجاد تعامل شکل گرفته است. بنتا در همین راستا رویدادها را به عنوان بستری برای ایجاد فضای ارتباط و تعامل افراد، تیم ها و سازمان ها تعریف می کند. از این رو پیاده سازی راهکارهای عملی و همکاری های بین سازمانیْ و حل بسیاری از مسائل درون سازمانی و برون سازمانی از درون همین فضاهای پویا و منعطف، ممکن خواهد شد. با این دیدگاه است که بنتا چشم انداز خود را تبدیل شدن به بزرگترین مرجع مشاوره، طراحی و برگزاری رویدادهای تخصصی برای سازمان ها قرارداده است.

در دنیای تعاملی ما خلاقیت و نوآوری هم دو بنیاد اساسی برای تولد، تداوم و رشد سازمان‌ها هستند. به همین جهت مجموعۀ بنتا ماموریت خود را این گونه تعریف کرده است:

«ارائه راهکارهای خلاقانه به سازمان‌ها در قالب رویداد»

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

درباره ما

مجموعه بنتا در سال ۱۳۸۹ با هدف رشد و توسعۀ اکوسیستم کسب‌و‌کار، فعالیت خود را آغاز کرد. با گذشت ۵ سال و با توجه به توسعۀ اکوسیستم استارتاپی در ایران، بنتا در راستای مسئولیت اجتماعی‌اش، به‌صورت سالانه و غیرانتفاعی برگزاری رویدادهای کارآفرینی را در دستور کار خود قرار داد.

اطلاع‌رسانی

اطلاع‌رسانی رویدادها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به مجموعه‌ی بنتا می‌باشد.