زندگی یک رویداد است و هر رویداد یک زندگی‌، پس از آن لذت ببریم

life is event and event is life,so enjoy it

درباره بنتا

از سرسبزی، رشد و امید به نهال رسیدیم، بنتا نامی کردی به معنای نهال است.

مجموعه بنتا از آذر ماه سال ۱۳۸۹ در حوزه خدمات کسب‌وکار فعالیت خود را آغاز کرد.

با گذشت ۵ سال و با توجه به توسعۀ اکوسیستم استارتاپی در ایران، بنتا در راستای مسئولیت اجتماعی‌اش، برگزاری رویدادهای کارآفرینی را به صورت سالانه و غیرانتفاعی، در دستور کار خود قرار داد.

شناخت بیشترنسبت به اهمیت رویداد وظرفیت‌های آن از یک سو و دریافت بازخورد مثبت از مخاطبان رویدادها از سوی دیگرموجب شد که « گروه ارتباط گستران بنتا» از سال ۱۳۹۷ با تمرکز بر «طراحی و برگزاری رویداد» فعالیت خود را به صورت تخصصی در این صنعت آغاز کند.

اهداف و ارزش‌ها

انتقال پیام اصلی رویداد به مخاطب، ایجاد ارتباط موثر و لذت‌بردن از زمان حضور در رویداد سه هدف اصلی بنتا هستند. ایجاد تعادل میان این سه شاهراه، تخصصِ مجموعۀ «ارتباط گستران بنتا» را می‌سازد.

از آنجا که جان‌مایۀ یک رویداد ازایجاد حس خوب در مخاطبین آن نشات می‌گیرد، بنتا «خلق تجربۀ لذت‌بخش توسط رویداد» را ارزش محوری خود قرار داده است.

چشم‌انداز و ماموریت‌ها

جهان امروز برمبنای گفت‌و‌گو، خلق ارتباطات و ایجاد تعامل شکل گرفته است. درهمین راستا بنتا رویدادها را به‌عنوان پلتفرمی برای ایجاد فضای ارتباط و تعامل افراد، تیم‌ها و سازمان‌ها تعریف می کند. بر همین اساس پیاده‌سازی راهکارهای عملی و‌ همکاری‌های بین‌سازمانیْ از درون همین فضاهای پویا و منعطف، ممکن خواهد شد. با این دیدگاه است که بنتا چشم‌انداز خود را پرورش ‌و ‌توسعۀ اکوسیستم کارآفرینی قرار داده است.

باید اشاره کرد که در دنیای تعاملی ما خلاقیت و نوآوری نیز دو بنیاد اساسی برای تولد و رشد سازمان‌ها هستند. از این‌رو مجموعۀ بنتا ماموریت خود را این‌گونه تعریف کرده است:

«ارائه راهکارهای خلاقانه به سازمان‌ها در قالب رویداد»

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

درباره ما

مجموعه بنتا در سال ۱۳۸۹ با هدف رشد و توسعۀ اکوسیستم کسب‌و‌کار، فعالیت خود را آغاز کرد. با گذشت ۵ سال و با توجه به توسعۀ اکوسیستم استارتاپی در ایران، بنتا در راستای مسئولیت اجتماعی‌اش، به‌صورت سالانه و غیرانتفاعی برگزاری رویدادهای کارآفرینی را در دستور کار خود قرار داد.

اطلاع‌رسانی

اطلاع‌رسانی رویدادها

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به مجموعه‌ی بنتا می‌باشد.