bg3
رویداد اینونایت ۲۰۱۹

نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد منحصر‌به‌فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود.

سه محور اصلی در اینوتکس 2019 سرمایه‌گذاری، مشارکت و همکاری و در نهایت گفت‌و‌گو و شبکه‌سازی بود. بر این اساس و به‌منظور دست‌یابی به شبکه‌سازی میان مهمانان و اجزای مختلف اکوسیستم «رویداد اینونایت 2019» به‌عنوان یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه اینوتکس، توسط مجموعه بنتا برنامه‌ریزی و اجرا شد. این دورهمی صمیمی با حضور مدیران ارشد 62 کشور عضو ESCAP، اعضای هیئت رئیسۀ پارک فناوری پردیس، اعضای شورای سیاست‌گذاری اینوتکس و سایر مهمانان خارجی و نقش‌آفرینان اکوسیستم کارآفرینی ایران به اجرا درآمد.

اینونایت همچنین شبی برای آشنایی و تماشای ایران هم بود. بنتا به‌سبک شب‌نشینی‌های ایرانی، بسترِ خودمانی‌تری برای مهمانان خارجی فراهم آورد تا علاوه بر حضور در فضایی صمیمی، جلوه‌هایی از موسیقی، هنر، ورزش و فرهنگ ایرانی را تجربه کنند. در همین راستا بود که مهمانان می‌توانستند در کنار شبکه‌سازی، گفت‌و‌گو و انتقال تجربهْ با غذاهای ملی، لباس‌های اقوام ایرانی و ورزش‌‌ باستانی میهن‌مان آشنایی پیدا کنند.

گالری رویداد