pardissummit 2020
رویداد پردیس سامیت ۲۰۲۰

رویداد پردیس سامیت 2020 یک دورهمی دو روزه بود که در تاریخ بهمن 98 و به سفارش پارک فناوری پردیس برگزار شد. هدف از برگزاری این رویدادْ ایجاد یک گردهمایی برای هم‌‌‌افزایی و رشد اجزای اکوسیستم کارآفرینی کشور بوده است. این دورهمی ملی با حضور مدیران شتاب‌دهنده‌ها، مدیران فضاهای کار اشتراکی، برگزارکنندگان رویداد و فعالان اکوسیستم برگزار شد.

با توجه به این‌که اهداف این گردهمایی را تعامل، همکاری و شبکه‌سازی شکل می‌دادند، در این دو روز برنامه‌های بسیار متنوعی از ارائۀ محتوای آموزشی تخصصی گرفته تا انواع برنامه‌های سرگرم‌کننده برگزار شد. 

در بخش آموزشْ، پنل‌ها و سخنرانی‌هایی با هدف اشتراک‌گذاری دانش و تجربه به‎منظور تبادل اطلاعات و یادگیری، ارائه شد. همچنین ایجاد فضای صمیمانه به‌واسطۀ فعالیت‌هایی مثل بازی‌های گروهی و مدیریتی، دورهمی دور آتش و موسیقی نیز در دستور کار بود. در واقع هدف از ایجاد این فضای سرگرم‌کننده این بود که تجربه‌ای لذت‌بخش و خاطره‌ای ‌ماندگار به موازات انتقال تجربه و ایجاد ارتباط بین متخصصان کشور، برای تمام شرکت‌کنندگان حاصل شود.

تمام بخش‌های این رویداد از ایده‌پردازی، طراحی بخش‌های مختلف تا بازاریابی رویداد و مدیریت اجرایی آن برعهدۀ مجموعۀ بنتا بود.

ویدیو رویداد

گالری رویداد